Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace

Jak prodloužit životnost vysokozdvižného vozíku?

vozík

Přáním každého vlastníka vysokozdvižného vozíku a jiné manipulační techniky je co nejdelší možná životnost vysokozdvižného vozíku nebo manipulační techniky. Přání vlastníků vysokozdvižných vozíků lze poměrně snadno splnit, pokud se budeme držet několika zásad. Hlavním receptem na dlouhodobou životnost vysokozdvižného vozíku jsou pravidelné údržby.

Bez čeho to nejde?

Pravidelné, kvalitní odborné kontroly a opravy vysokozdvižných vozíků jsou pro zajištění dlouholeté životnosti takřka nezbytné. Odstraňuje se tak riziko vzniku závažnějších poruch, které mohou způsobit nepojízdný stav vysokozdvižného vozíku a vysoké náklady na jeho opravu. Dá se tedy říci, že pravidelné kontroly a opravy vysokozdvižného vozíku snižují náklady vysokozdvižného vozíku na provoz.

Jak často se údržby provádí?

Jednotlivé údržby vysokozdvižných vozíků se provádí na základě míry využívání, tzn. podle počtu ujetých motohodin s vysokozdvižným vozíkem a náročnosti provozního prostředí. Do méně náročného pracovního prostředí řadíme práci s vysokozdvižným vozíkem v uzavřených prostorech, kde může být údržba vyžadována po cca 500 hodinách práce s manipulační technikou. Náročnějším pracovním prostředím myslíme především práci s vysokozdvižným vozíkem na venkovních plochách nebo v chladírenských prostorech, kde se frekvence vyžadované údržby zvyšuje.

Prodloužení životnosti vysokozdvižného vozíku autorizovaným servisem

Nákladovost na pravidelný a odborný servis je výrazně nižší než náklady spojené na občasné jednorázové opravy. Proto bychom Vám rádi jménem společnosti DW Forklift nabídli servis vysokozdvižných vozíků a jiné manipulační techniky, který Vám zajistí dlouhodobou životnost manipulačního stroje a zároveň sníží provozní náklady manipulační techniky. Zajišťujeme střední a generální opravy, pravidelný odborný servis a provedení pravidelných technických kontrol dle ČSN. Na dobu generální opravy vysokozdvižného vozíku jsme našim zákazníkům schopni zapůjčit vysokozdvižný vozík naší společností.

kontaktujte nás