Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace

Revoluční motor Doosan Infracore’s G2

Doosan Infracore’s G2

Společnost Doosan v minulém roce 2014 vyvinula, nový a jak se zdá revoluční motor Doosan Infracore’s G2 pro vysokozdvižné vozíky a další manipulační techniku. Jde o vznětový motor zelené technologie, který splňuje přísné emisní normy EU a vyhrál cenu od uznávané britské asociace Forklift Truck. Motor G2 byl oceněn za přínos nové technologie v oblasti inovace, životního prostředí, ergonomie a bezpečnosti. Spolu s motorem Doosan Infracore G2 soupeřilo dalších šest motorů z konkurenčních společností, které byly na ocenění rovněž nominovány.

Motor Doosan Infracore G2 přináší novou non DPF technologii, která snižuje emise natolik, že již není potřeba filtru pevných částic (DPF). Motor G2 byl také vybrán korejskou federací Korean Federation of Mechanical Engineering Societies (KAMES) jako jeden z „10 Mechanické technologie roku“, což vedlo k rozhodnutí, že motory G2 budou také namontovány do manipulační techniky a stavebních strojů Bobcat.

Motory Doosan Infracore G2 byly použity pro sedmou řadu vysokozdvižných vozíků Big Truck značky Doosan. Jedná se o velké průmyslové vysokozdvižné vozíky o hmotnosti 10-16 tun, které jsou vhodné do náročného průmyslového prostředí.

Velkou předností motoru Doosan Infracore G2 je použití dieselového oxidačního katalyzátoru (DOC) a recirkulace výfukových plynů (EGR), které vede k celkově nižší spotřebě paliva, což uživatelé velkých vysokozdvižných vozíků a manipulační techniky jistě ocení.

kontaktujte nás