Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace

Ručně vedené vysokozdvižné vozíky

Uplatnění ručně vedených elektrických vozíků

Ručně vedené vysokozdvižné vozíky mají své uplatnění stejně jako čelní vysokozdvižné vozíky ve skladech, kde jsou výtečnými pomocníky při stohování, zakládání palet do regálů a manévrování s paletami se zbožím. Rozdíl mezi ručně vedenými vysokozdvižnými vozíky a čelními vysokozdvižnými vozíky je ten, že ručně vedené vysokozdvižné vozíky jsou určené především pro manipulaci se zbožím ve stísněných, uzavřených prostorách s rovným a pevným povrchem. Proto jsou také ručně vedené vysokozdvižné vozíky vybaveny elektrickými pohony pojezdu a zdvihu, které zajišťují tichý chod a udržují čisté pracovní ovzduší bez emisí.

Ručně vedené vysokozdvižné vozíky jsou v současné době velmi populární a oblíbené především pro nižší náklady oproti ostatním vysokozdvižným vozíkům, pro výbornou manévrovatelnost s nákladem mezi regály a ve stísněných prostorech, jednoduché ovládání vozíků pomocí řídící oje.

Dělení ručně vedených vysokozdvižných vozíků

Ručně vedené vysokozdvižné vozíky je možné rozdělit do tří skupin podle způsobu ovládání. Jedná se o ručně vedený vysokozdvižný vozík s chodící, stojící a sedící obsluhou. Co se týče nosnosti a zdvihu ručně vedených vysokozdvižných vozíků, nosnost obvykle sahá až do 2000 kg a zdvih vidlic vozíků až do 5500 mm.

Pojmy z oblasti ručně vedených vozíků

V souvislosti s ručně vedenými vysokozdvižnými vozíky se často vyskytují pojmy jako platform, initial lift a inox. Platform je plošina pro spolujízdu řidiče. Initial lift znamená pozdvih vidlic a pojmem inox se míní nerezové provedení.

Kde kvalitní ručně vedený vysokozdvižný vozík pořídit?

Objednejte si svůj ručně vedený elektrický vozík přímo u nás, u společnosti DW Forklift s.r.o. Pokud si nejste ve výběru vysokozdvižného vozíku jistí, neváhejte nás kontaktovat. Rádi Vám pomůžeme!

kontaktujte nás