Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace

Sedačky do vysokozdvižných vozíků

Výběr sedačky řidiče

Při výběru vysokozdvižného vozíku, stavebního stroje nebo jiné manipulační techniky jsou preference uživatelů kladeny především na samotný výkon manipulačního stroje nebo kvalitu pneumatik. Mnohdy ve výběrovém procesu té pravé vysokozdvižné techniky bývá opomínán typ a kvalita sedačky. Typ sedačky vybíráme k odpovídajícímu typu vysokozdvižného vozíku nebo jiné manipulační technice a časové náročnosti provozu s daným strojem. Kvalitní sedačku vysokozdvižného vozíku ocení především pracovníci v provozech, které vyžadují nepřetržitou práci s manipulační technikou.

Základní výbava sedačky řidiče

Mezi základní výbavu sedačky do vysokozdvižných vozíků a zemních stavebních strojů obvykle patří Sedačkamechanicky odpružená sedačka s hydraulickým tlumičem, zdvih pérování, který ve většině případu dosahuje až 60 mm a lze jej nastavit dle hmotnosti řidiče od 50 do 130 kg. Sedačka v základní výbavě často disponuje podélným nastavením 15 až 150 mm a nastavitelným sklonem zádové opěrky v rozsahu přibližně .

Druhy čalounění sedaček a doplňující prvky

Povrch sedaček do vysokozdvižných vozíků a manipulační techniky bývá potahován různými druhy materiálů. Jedná se například o koženkové čalounění, čalounění PVC nebo otěru odolné látkové čalounění. Sedačky do vysokozdvižných strojů se vyskytují i v různých variantách jako je sedačka s bezpečnostním pásem, se spínačem zapnutí bezpečnostního pásu, se sedačkovým spínačem, nebo s loketními opěrkami. Pokud daná sedačka do vysokozdvižného vozíku tyto prvky neobsahuje, je možné si doplňující prvky dokoupit.

Kde sedačku pořídit?

U některých sedaček existuje pravděpodobnost, že jejich životnost nedosáhne životnosti vysokozdvižného vozíku nebo sedačka od výrobce manipulační techniky přestane uživateli vyhovovat. Proto bychom si Vám dovolili jménem naší společnosti DW Forklift s.r.o. nabídnout pohodlné sedačky vysoké kvality značky Grammer. Námi nabízené sedačky najdete na našem webu, v kategorii Náhradní díly.

kontaktujte nás