Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace

Výhradní zastoupení na prodej
vysokozdvižných vozíků Doosan

DW Forklift s.r.o.
Strojírenská 260 / 14
Praha 5 - Zličín
tel.: +420 257 950 814
       /816  /818

Vysokozdvižné vozíky Doosan

O společnosti Doosan

Jihokorejská společnost Doosan Infracore Co., Ltd. se mimo jiné zabývá výrobou vysokozdvižných vozíků a stavebních strojů. Doosan Infracore Co., Ltd. dříve vystupovala pod názvem Daewoo Heavy Industries & Machinery Co., Ltd. (zkráceně DHI&M Co. Ltd), Doosan kdy v roce 1968 zahájila výrobu vysokozdvižných vozíků. Téměř třicet let firma Doosan distribuovala část svých výrobků pod značkou Caterpillar. Od roku 1998 byly všechny vysokozdvižné vozíky prodávány pod značkou Daewoo. Jelikož v roce 2005 společnost Doosan Infracore Co., Ltd. zakoupila nadpoloviční většinu akcií firmy DHI&M Co. Ltd, stala se hlavním vlastníkem firmy a výrobky převzaly její název.

Společnost Doosan vyrábí kromě vysokozdvižných vozíků a stavebních strojů, i námořní lodě, dieselové spalovací motory, stacionární generátory, železniční lokomotivy, CNC obráběcí centra, zbraňové systémy, turbíny pro elektrárny a dalších výrobky z oblasti strojírenského průmyslu.

Doosan

Vysokozdvižné vozíky Doosan

Společnost Doosan má ve své nabídce vysokozdvižné vozíky se spalovacími motory i s elektrickým pohonem. Vysokozdvižné vozíky Doosan jsou vyráběny v městě Incheon a nosnost vysokozdvižných vozíků bývá v rozmezí 1,3 - 16 tun. Vysokozdvižné vozíky, stavební stroje a další technika od firmy Doosan je známá pro svoji vysokou kvalitu a dlouhou životnost a robustní konstrukci.

Kde vysokozdvižné vozíky pořídit?

Hlavním zástupcem společnosti Doosan pro Českou republiku je naše firma DW Forklift s.r.o., kde si můžete vysokozdvižnou techniku pořídit. Společnost DW Forklift se mimo jiné zabývá kvalitním a operativním servisním zabezpečením vysokozdvižné techniky Doosan. Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat, rádi Vám zodpovíme všechny Vaše dotazy a budeme Vám nápomocni při výběru vysokozdvižné techniky.

DW Forklift s.r.o.
Strojírenská 260
Praha 5-Zličín
tel.: +420 257 950 814
/816 /818
email: info@dwforklift.cz
DOOSANPegaso Lift