O nás

Jsme rodinná firma, která byla založena v roce 1994. Tehdy jsme byli dealerem japonské manipulační techniky, který od počátku poskytoval spolehlivé servisní služby na prodané vozíky. Máme tedy opravdu dlouholeté zkušenosti v této oblasti.

Prodejem manipulační techniky se zabýváme i nadále. Nyní spolupracujeme převážně s čínskými výrobci. Jejich výrobky jsme si předem otestovali a můžeme vám tak ručit za jejich kvalitu. Technologická úroveň, jízdní vlastnosti, produktivita, ergonomie i parametry včetně standardní a doplňkové výbavy jsou zcela srovnatelné s prémiovými značkami, které jsou aktivní na českém trhu manipulační techniky. Navíc naše vozíky nabízíme za bezkonkurenčně nízké ceny.

V oblasti skladové techniky spolupracujeme s dnes už velmi renomovanou značkou Noblelift. Předmětná společnost  vyrobila v roce 1996 svůj první paletový vozík a nyní je největším producentem ručních paletových vozíků na světě. Výrobní program zahrnuje bohatou nabídku skladových vozíků s důrazem na Li-ion bateriová řešení.

V oblasti čelních vysokozdvižných vozíků je naším partnerem společnost DoosanMaximal Forklifts. Současný sortiment těchto společností zahrnuje několik typových řad čelních akumulátorových, plynových a dieselových protizávažových vozíků v nosnostech od 1,5 t až po těžké vozy s nosností do 32 t.

Našim zákazníkům nabízí DW Forklift klasickou obchodní poradenskou činnost, počínaje prvotní konzultací, jaká manipulační technika je pro jejich provoz nejvhodnější. 

Na vozíky poskytujeme záruku 12-36 měsíců. Předprodejní servis, včetně uvedení do provozu a zaškolení obsluhy a následný záruční i pozáruční servis provádí náš zkušený servisní tým s celorepublikovou působností.

Výrobci, jejichž produkty prodáváme,  mají v Evropě sklad náhradních dílů a servisní podporu na úrovni prémiových značek. Veškeré vozíky nabízíme jak k prodeji, tak k dlouhodobému pronájmu.

S konkrétní nabídkou předložíme informace o zajímavých referencích. Veškeré nabízené vozíky jsou vyrobeny v souladu s normami EU.

V oblasti stackerů, retraků a čelních vozíků jsme výhradní zástupce společnosti Noblelift
pro Českou a Slovenskou republiku.

Mám zájem o více informací

k O nás