Celopryžové pneumatiky pro vysokozdvižné vozíky

Superelastické pneumatiky - lisování u zákazníka

Bergougnan

Bergougnan

Universální kvalita superelastické pneumatiky pro vysokozdvižné vozíky
Složení ze tří vrstev přírodní pryže Použitá směs zajišťuje: výbornou životnost, nízký valivý odpor, dobrou stabilitu vozíku, kvalitní záběr a přenos kroutícího momentu na kolo, snižuje vibrace vozíku
Další možné provedení: varianta LOC (plus) pro rychlou bezkroužkovou montáž, bílá varianta pro čisté podlahy

mám zájem

Rota

Rota

Vysoká kvalita superelastické celopryžové pneumatiky Složení ze tří vrstev přírodní pryže Rota se řadí ke špičce svého oboru Vhodná do nepřetržitých provozů, vynikající životnost , dokonalá stabilita, minimalizace operativních nákladů na provoz a údržbu

Další možné provedení: varianta LOC (plus) pro rychlou bezkroužkovou montáž, bílá varianta pro čisté podlahy

mám zájem

Master Solid

Master Solid

Ekonomická značka, ale váhou a objemem použitého materiálu leze srovnávat s alternativou značek první linie

Třísložková vrstva s použitím vysoce kvalitních materiálů přírodní pryže
Ekonomická volba pro střední a lehčí varianty provozu

Další možné provedení: varianta LOC (plus) pro rychlou bezkroužkovou montáž, bílá varianta pro čisté podlahy
Další nabízené pneu: Magnum, Solideal, Orca, Monarch

mám zájem


Vzdušnicové pneumatiky

T800

T800

Vyrobena z přírodních pryží s diagonální konstrukcí, kladen důraz na maximum užitných vlastností v poměru ceny

Zaručuje: velmi dobrou životnost, odolnost proti průrazu běhounu i bočnic, ochrana ventilku.

Dodávána v sadě s duší a vložkou, rozměry do 15 palců

Rozumná volba ceny a kvality

mám zájem

T900

T900

Vyrobena z přírodních pryží s diagonální konstrukcí. Vhodné pro náročné provozy a tam, kde zákazník chce redukovat počty výměn pneumatik.

Zaručuje: maximální užitnou hodnotu, otěru, žvýkaní, ale i průrazu z boku pneumatiky. Robustní konstrukce poskytuje dobrou stabilitu vozíku a zvýšení bezpečnosti práce.

Dodávána v sadě s duší a vložkou, rozměry do 24 palců

mám zájem


Bandážové /POS/ pneumatiky

POS Celopryžové pneumatiky bandžové (obručové, press – on solid) Zpravidla se skládají z jedné vrstvy pryže navulkanizované na ocelové obruči. Původem z amerických zemí, vyskytují se především na vozících amerických značek.


POS Pneu zaručuje velmi stabilní oporu vozíku a ve finančních nákladech se jendá o ekonomickou volbu. Nevýhodu bandáží je nízký aspekt tlumení rázů a vibrací vozíku, z důvodů jedné vrstvy pryže. Na přání zákazníka lze dodat dvouvrstvou bandážovou pneumatiku, která snižuje a lépe zachycuje vibrace vozíků.

mám zájem


POSPOS

Ráfky bandážových pneumatik jsou odlišné od ráfků superelastických či vzdušnicových pneumatik.

Rozměry pneumatik pro vyokozdvižné vozíky jsou uvedeny v mm nebo v palcových mírách, pneumatiky lze dodat i v provedení Non Marking pro čisté podlahy, pro vnitřní prostory jsou dodávány s hladkým povrchem.

kontaktujte nás


 Souhlasím se zpracováním osobních údajů...

Vyplněním a odesláním formuláře uděluji svůj výslovný souhlas k tomu, aby obchodní společnost DWFORKLIFT s.r.o., IČ: 62416120, se sídlem Strojírenská 193, 155 21 Praha 5, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C 32126, jakožto správce osobních údajů dle příslušných právních předpisů (dále jen „správce“) zpracovávala, uchovávala, shromažďovala a nakládala (dále jen „zpracování osobních údajů“) za účelem marketingového využití tyto mé osobní údaje: jméno, příjmení, telefonní kontakt, e-mail, údaje o komunikaci se mnou a veškeré další osobní údaje mnou poskytnuté. Tento souhlas uděluji na dobu neurčitou a jsem si vědom(a) toho, že jej mohu kdykoliv odvolat; požadovat po shora uvedeném správci informaci, jaké mé osobní údaje jsou jím zpracovávány; požadovat vysvětlení ohledně zpracování osobních údajů; vyžádat si přístup ke zpracovaným osobním údajům; požadovat opravu nebo aktualizaci zpracovaných osobních údajů; požadovat výmaz zpracovaných osobních údajů, uplatňovat námitky proti zpracování osobních údajů a dále v případě pochybností o dodržování povinností souvisejících se zpracováním osobních údajů se obrátit na správce nebo na Úřad pro ochranu osobních údajů. Nad rámec výše uvedeného souhlasím i s tím, že zpracováním může zpracovatel pověřit třetí osobu, jakožto zpracovatele.