OPX15

VNA vozík

Galerie

Systémový vychystávací vozík OPX15 pro práci v úzkých uličkách má vynikající výkon a konfiguraci.

Jeho předností je vysoká výška zdvihu, inteligence, bezpečnost, spolehlivost a další. Je vhodný zejména pro nakládání, vykládání a stohování paletového zboží pro aplikace ve velmi úzkých uličkách. Je ideální volbou pro skladování velkého zboží s maximální produktivitou ve skladech s vysokou hustotou.

Díky pevné konstrukci podvozku a rozumnému rozložení středu hmotnosti má vozidlo vynikající stabilitu. Díky vysoce přesné příčné kluzné liště a vynikající konstrukci vyrovnávání mezer je příčný posuv stabilnější. Funkce omezení výšky zajišťuje, že když vysokozdvižný vozík dosáhne maximální výšky, zvedací výkon se automaticky přeruší, aby byla zajištěna bezpečnost zvedání. Kontrola omezení rychlosti otáčení může zabránit převrácení vozíku, aby byla zajištěna bezpečnost otáčení vysokozdvižného vozíku.
Dvojitá obrazovka a monitorovací systém se třemi kamerami s vysokým rozlišením mohou sledovat situaci při stohování nákladu v reálném čase.
Vícebarevný přístroj LCD může zobrazovat polohu volantu, napájení baterie, kód poruchy, pracovní dobu, rychlost jízdy a další.
Velkokapacitní baterie může vyhovovat dlouhé době a více směnám a boční výměna baterie zkracuje dobu údržby.

Technická specifikace

Nosnost 1,5 t

Těžiště vyložení 600 mm

Celková šířka 1270/1520 mm

Celková hmotnost 6300 kg

Vzdálenost vysunutí 1320 mm

Rychlost pojezdu s nákladem 8 km/h

Rychlost zdvihu s nákladem 200 mm/s

Stavební výška (h1) min. 2950 mm

Rádius 2100 mm

Mám zájem o více informací

k OPX15