RT16Li

Retrak

Galerie

Vysokozdvižný vozík RT16Li s lithiovou baterií a jedinečným designem. Kabina využívá čtyři sloupy, které pronikají do rámu, který je krásný a bezpečný. Široké zorné pole a prostor pro řízení, vysoce pružná sedadla tlumící nárazy, poskytují jedinečný požitek z jízdy.
Německý třífázový střídavý motor o výkonu 6,4 kW a americká řídicí jednotka jsou zvoleny tak, aby zajistily silnější výkon vozíku a plynulejší zrychlování a zpomalování. Zároveň je vybaven elektronickým posilovačem řízení EPS pro snadné řízení. Režim řízení 180°/360° lze přepínat v reálném čase pomocí německého palcového přepínače. Multifunkční přístroj LCD může zobrazovat polohu volantu, napájení baterie, kód závady, dobu provozu, rychlost jízdy a další informace.

Vysoce odpružené sedadlo tlumící nárazy výrazně snižuje přenos vibrací na řidiče. Kombinace zakřiveného opěradla automobilové třídy zároveň účinně snižuje únavu řidiče při řízení. Sedadlo lze nastavit do několika poloh, aby vyhovovalo různým výškám a tvarům těla.

Tento vozík využívá lithiovou baterii, kterou lze rychle nabíjet, aby splňovala požadavky vícesměnného pracovního systému. Volant a středovou konzoli lze volně nastavit ve všech směrech, aby se co nejlépe přizpůsobily vašim pracovním návykům.

Technická specifikace

Nosnost 1,6 t

Těžiště vyložení 600 mm

Celková šířka 1270 mm

Celková hmotnost 3730 kg

Vzdálenost vysunutí 485 mm

Rychlost pojezdu s nákladem 10,5 km/h

Rychlost zdvihu s nákladem 0,4 m/s

Stavební výška (h1) min. 3900 mm

Rádius 1650 mm

Mám zájem o více informací

k RT16Li