Servis manipulační techniky, servis vysokozdvižných vozíků

Společnost DW Forklift s.r.o. zajišťuje servis vysokozdvižných vozíků po celé České republice. Servisní oddělení se zabývá kompletní servisní činností a dodávkami náhradních dílů pro veškeré značky manipulační techniky, především značek: Doosan, Komatsu, Daewoo, Jungheinrich, Linde, Tailift.

Naše společnost je držitelem certifikátů "Autorizovaný servis", které jsou vystaveny výrobci těchto značek manipulační techniky.

Další nabízené služby v rámci servisu manipulační techniky

Pro sjednání servisu volejte +420 606 626 811, 602 274 802, 257 951 257 nebo napište podrobnosti do formuláře

Naše společnost DW Forklift s.r.o. provádí servis manipulační techniky pro cca 1.500 zákazníků a tento počet se neustále zvyšuje. Současná doba klade hlavní důraz na kvalitu a rychlost poskytovaných služeb.

Servisní sít je složena z centrály umístěné v Praze a lokálních poboček a mobilních techniků po celé ČR. Po celé ČR disponujeme také vlastními sklady náhradních dílů. V případě, že požadovaný díl není skladem v ČR je bezodkladně objednán v centrálním skladu Belgii s doručením do 24 hodin.

kontaktujte nás


 Souhlasím se zpracováním osobních údajů...

Vyplněním a odesláním formuláře uděluji svůj výslovný souhlas k tomu, aby obchodní společnost DWFORKLIFT s.r.o., IČ: 62416120, se sídlem Strojírenská 193, 155 21 Praha 5, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C 32126, jakožto správce osobních údajů dle příslušných právních předpisů (dále jen „správce“) zpracovávala, uchovávala, shromažďovala a nakládala (dále jen „zpracování osobních údajů“) za účelem marketingového využití tyto mé osobní údaje: jméno, příjmení, telefonní kontakt, e-mail, údaje o komunikaci se mnou a veškeré další osobní údaje mnou poskytnuté. Tento souhlas uděluji na dobu neurčitou a jsem si vědom(a) toho, že jej mohu kdykoliv odvolat; požadovat po shora uvedeném správci informaci, jaké mé osobní údaje jsou jím zpracovávány; požadovat vysvětlení ohledně zpracování osobních údajů; vyžádat si přístup ke zpracovaným osobním údajům; požadovat opravu nebo aktualizaci zpracovaných osobních údajů; požadovat výmaz zpracovaných osobních údajů, uplatňovat námitky proti zpracování osobních údajů a dále v případě pochybností o dodržování povinností souvisejících se zpracováním osobních údajů se obrátit na správce nebo na Úřad pro ochranu osobních údajů. Nad rámec výše uvedeného souhlasím i s tím, že zpracováním může zpracovatel pověřit třetí osobu, jakožto zpracovatele.