Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace

Servis manipulační techniky, servis vysokozdvižných vozíků

Společnost DW Forklift s.r.o. zajišťuje servis vysokozdvižných vozíků po celé České republice. Servisní oddělení se zabývá kompletní servisní činností a dodávkami náhradních dílů pro veškeré značky manipulační techniky, především značek: Doosan, Komatsu, Daewoo, Jungheinrich, Linde, Tailift.

Naše společnost je držitelem certifikátů "Autorizovaný servis", které jsou vystaveny výrobci těchto značek manipulační techniky.

Další nabízené služby v rámci servisu manipulační techniky

Pro sjednání servisu volejte +420 257 950 814 nebo napište podrobnosti do formuláře

Naše společnost DW Forklift s.r.o. provádí servis manipulační techniky pro cca 1.500 zákazníků a tento počet se neustále zvyšuje. Současná doba klade hlavní důraz na kvalitu a rychlost poskytovaných služeb.

Servisní sít je složena z centrály umístěné v Praze a lokálních poboček a mobilních techniků po celé ČR. Po celé ČR disponujeme také vlastními sklady náhradních dílů. V případě, že požadovaný díl není skladem v ČR je bezodkladně objednán v centrálním skladu Belgii s doručením do 24 hodin.

kontaktujte nás