OPH01E

Elektrický vychystávací vozík

Galerie

OPH01E je kompaktní a efektivní moderní flexibilní multifunkční vychystávací vozík. Maximální pracovní výška 5 m je vhodná
pro ruční vychystávání zboží. Je ideální pro mnoho aplikací, od vychystávání materiálu až po údržbu zařízení. Má šířku 750 mm a nejnižší výšku 1454 mm, což znamená, že se snadno dostane do úzkých prostor (výtahy, dveře, atd.). Provoz při plném zatížení s dlouhou výdrží baterie jej předurčuje pro těžké úkoly. Nepochybně se jedná o skvělou volbu, která pomůže obsluze v různých vnitřních aplikacích.

Základem modelu OPH01E je bezpečnost. Proces zvedání je
šetrný díky proporcionální hydraulice. Rychlost zdvihu se snižuje s
výškou zdvihu, což zajišťuje, že se plošina může zvednout do
požadované úrovně plynule a bezpečně. Model je vybaven
automaticky se zavírajícími dveřmi, které zabraňují provozu vozíku
při otevření dveří. Ovládací rukojeť je vybavena kontrolními tlačítky přítomnosti obsluhy. Zvedací konstrukce využívá vysoce
pevnostní profily z lehké hliníkové slitiny, což nejenže snižuje dopad hmotnosti konstrukce na životnost baterie, ale také zajišťuje vysokou stabilitu díky snížené konstrukci těžiště. Podvozek je vybaven gumovými tlumicími podložkami.

 

Všechny modely jsou vybaveny bzučákem, výstražným světlem, zadním světlem a modrým světlem, které poskytuje dostatečné varování pro lidi v okolí. Vozík má atraktivní vzhled, skvělou ergonomii a praktický design s různými úložnými prostory, bočním osvětlením a volitelným světlometem, díky němuž je vozík vhodný pro práci i při nedostatečném osvětlení.

Vozík je vybaven řídicí jednotkou Curtis, která umožňuje současnou činnost zvedání a jízdy, ale také plynulý a bezpečný provoz. 

OPHO1E je vybaven jednou pohonnou jednotkou umístěnou v jeho přední části a spárovanou s elektrickou funkcí ovládání řízení. 

Boční světla jsou součástí standardní konfigurace, což umožňuje
obsluze vidět štítek s názvem nákladu i hluboko ve skladu při nedostatečném osvětlení.

Vozík je vybaven LCD displejem pro zobrazení důležitých informací, jako např. varovná hlášení, rychlost, nabití baterie a další.

Přístup možný přes PIN nebo RFID čip.

Přizpůsobené levé a pravé multifunkční rukojeti poskytují rychlou a přesnou odezvu. Zvedání, pojezd a řízení lze ovládat současně.

Li-ion baterie nabízí rychlé dobití vozíku.

Technická specifikace

Nosnost 100+150 kg

Celková šířka 750 mm

Celková délka 1460 mm

Celková hmotnost 690 kg

 

Rychlost pojezdu v nejnižší poloze 5,5 km/h

Rychlost zdvihu s nákladem 0,22 m/s

Výška ve spuštěné stavu 1395 mm

Max. výška platformy 3015 mm

Mám zájem o více informací

k OPH01E